Які опції в уживаному автомобілі розорять відразу після покупки

При купівлі вживаного авто продавці навперебій розхвалюють свій товар. Особливий упор роблять на багаті комплектації. Мовляв, саме такі дарують комфорт, та ще й більш практичні і при цьому — помітно дешевше. Не варто довіряти людям на авторинку. Машини з деякими опціями можуть буквально розорити відразу після покупки, інформує Ukr.Media.

Особливо обережно потрібно бути з машинами, що мають люк в даху. Якщо він не заводський, то від покупки краще відмовитися, адже незрозуміло, хто і як його ставив. А від цього люк може протікати або погано закриватися. До слова, подібне може статися і з машиною, у якій опцію встановлювали на заводі. Але тут неприємності пов'язані з банальним зносом і старінням виконавчих механізмів. До речі, заміна електромотора — справа дорога. А ще "заїдає" при відкритті або закритті люк — ознака порушення геометрії або перекосу напрямних. Тут необхідна їх регулювання або заміна, що також коштує чималих грошей.

Не краще виглядають і авто з панорамними стеклами. Основна біда в тому, що скла на більшості машин зараз дуже "м'які". Невеликий камінь може залишити велику тріщину і "дах" доведеться міняти. А ще бувають випадки, коли взимку, в мороз, скляний дах просто тріскається і провалюється в салон. Такі проблеми спостерігали у старих кросоверів BMW. Так що не варто ризикувати своїм здоров'ям і грошима.

Технічно складні моделі (зазвичай з преміум-сегмента) теж доставлять пристойно клопоту. Наприклад, "робот" DSG може мати приховані несправності, або помилки, які просто стерли сканером, щоб швидше продати машину. Не варто вибирати і екземпляри з більш дешевими однодисковими "роботами". Вони більш надійні, ніж DSG, але багато водіїв не вміють з ними поводитися. Скажімо, під час зупинок не переводять важіль в "нейтраль". Виходить довга пауза з вичавленим зчепленням. В результаті фрикціони починають прослизати, корзина розігрівається і коробка втрачає ресурс. Добре, якщо вона "доживе" до 40 000 км.

Чималі проблеми може принести покупка автомобіля з фаркопом. Особливо, якщо його установка не передбачена конструкцією, але, тим не менш, він є.

Якщо минулий власник активно користувався таким тягово-зчіпним пристроєм, то це неодмінно позначиться на стані авто. Так, якщо водій часто возив з собою човен або автобудинок, то це точно відіб'ється на стані кузова. Можуть з'явиться деформації, що в найгіршому випадку призведе до порушення геометрії.

Ще треба пам'ятати, що транспортування причепа дає підвищені навантаження на двигун і коробку передач. Так що найважливіші агрегати такого транспортного засобу будуть зношені куди сильніше, ніж у авто без фаркопа.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *