Достатньо було б одного пункту: експерт різко розкритикував “план перемоги” Зеленського

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов різко розкритикував план перемоги України, який вчора представив у парламенті президент Володимир Зеленський. Він стверджує, що перший пункт є нездійсненним, пише unian.net.

“У плані перемоги здивувало формулювання, що Путін має побачити, що його геополітичні розрахунки програшні, а росіяни повинні відчути, що їхній цар програв геополітично. А якщо вони не відчують, для чого це взагалі було вносити в план? Яким чином росіяни відчують, що Путін програє, якщо наразі є просування по всіх ділянках фронту? Загрозлива ситуація по всій протяжності російсько-українського фронту, а не тільки на Покровському, Курахівському напрямку, як про це повідомляють численні, “корисні” українські експерти. Тому перший пункт плану нездійсненний”, – пояснив Снєгирьов у етері телеканалу “Еспресо”.

Крім того, Кремль створює загрози та ескалацію у ще трьох країнах, щоб відволікти партнерів від України, адже жертвами стали ключові і стратегічні партнери поза блоком НАТО, що є офіційним статусом.

“Другий пункт Плану — оборона. Йдеться про виведення української протиповітряної оборони на рівень, достатній для захисту наших міст і сил від російських ракет. Але територія України — найбільша в Європі. Говорити про те, що ми маємо створити систему ППО малого, середнього, великого радіусу дії, фактично, з нуля, за рахунок західних партнерів, прекрасно розуміючи можливості їхніх ВПК і зовнішніх викликів, а це загострення ситуації біля Тайваню, на Корейському півострові, на Близькому Сході, — нонсенс. Для чого Україні всі ці пункти, якщо було достатньо одного — надання Україні статусу стратегічного партнера поза блоком НАТО”, – обурюється експерт.

Снєгирьов наголошує, що цей статус передбачає військово-технічну підтримку на 10 років. Він пояснив, що договір укладається і потім просто пролонговується і жодна адміністрація не може його скасувати.Такі домовленності пов’язують США з Тайванем, Ізраїлем та Південною Кореєю.

“Він передбачає макроекономічну допомогу, це те, що є в плані перемоги, і головне — обмін військовими технологіями. Тоді Україна позиціонується як стратегічний партнер, але без прив’язки до безпосереднього вступу в НАТО, бо вступ в НАТО — це колегіальне рішення. Якщо Угорщина чи Словаччина заветують цей процес, накладуть вето, то про вступ в НАТО в довгостроковій чи короткостроковій перспективі не йдеться. Ми мали виходити з одним пунктом, в який включені всі положення п’яти пунктів Плану перемоги”, – підсумував експерт.

Топ-новини зараз:

• Мирний план Зеленського: у Кремлі запропонували Україні "протверезіти"
• Попит на бензинові авто в Україні зменшився: які моделі були найпопулярнішими
• Ліміт на карткові перекази: експерт прокоментувала нововведення НБУ
• "Окупанти взяли Селидове в напівоточення": в ЗСУ прокоментували чутки

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *