Як повністю видалити історію пошуку в Google
Щодня користувачі вводять запити в пошуковик Google для отримання тієї чи іншої інформації. За необхідності перегляду дій необхідно просто відкрити сторінку акаунта користувача в Google, пише Главред.
На панелі навігації зліва натисніть “Дані та конфіденційність”, а в розділі “Налаштування збереження історії” активуйте “Мої дії”. Варто пам’ятати про те, що функція надає можливість знайти цікаву для користувача інформацію про дію за датою і часом (усі дії відсортовані в хронологічному порядку).
Як видалити дані про дії в Google
На Вашому пристрої активуйте сторінку myactivity.google.com. Потім опустіться вниз до списку дій. За необхідності відфільтруйте список (розсортувавши за датою і продуктом) і натисніть – видалити.
Як видалити історію пошукових запитів у Google
Відкрийте застосунок Google на Вашому телефоні або планшеті й активуйте значок профілю Історія пошуку в правому верхньому кутку екрана. Потім буде необхідно відібрати непотрібні дані. Після чого натисніть “Видалити” над історією пошукових запитів.
Як видалити з історії Google Chrome один сайт
Виробник передбачив можливість видалення пошукового запиту навіть одного сайту. Для цього відкрийте браузер Chrome і перейдіть у розділ Історія. Потім встановіть прапорці навпроти обраного запису і після цього активуйте в правому верхньому кутку сторінки кнопку “Видалити”.
Як зробити так, щоб історія пошуку не зберігалася
Для цього необхідно перейти на сторінку “Відстеження дій”. Якщо вхід захищений, потрібно ввести пароль від свого облікового запису в Google. Після цього з’явиться можливість активувати кнопку “Відключити” в розділі “Історія додатків і веб-пошуку”.
Як приховати історію в браузері
Для того, щоб історія запитів не зберігалася, рекомендується використовувати режим “невидимки”. Він допоможе зменшити цифровий слід користувача. Під час його активації браузер не запам’ятовує історію переглядів. Однак є і мінус – швидко знайти випадково закриту вкладку не вийде.
У браузері Chrome – режим “Інкогніто”; У браузерах Firefox і Safari – режим “Приватний доступ”; У браузері Edge – режим InPrivate.
Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →
Читайте vesti-ua.net в Google News
Источник: www.vesti-ua.net