На фронті загинула близька людина Ірини Білик: Місяць тому у Палаці Україна люди аплодували тобі, стоячи

Пішов з життя відомий хореограф Антон Смецький, який працював з українськими зірками і гастролював по світу з власним балетом. Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну добровільно мобілізувався. У серпні 2023-го Антон підірвався на міні й втратив частину ноги. Втім, після реабілітації продовжував нести службу і не полишав мрій про танці.

В ЗМІ шириться інформація, що Антон загинув на фронті. Сумну звістку про смерть Смецького повідомила представниця Корпусу Військових Капеланів ХСП Оксана Мищишин у своєму Facebook. Втім, що захисник України був на фронті, або ж загинув – вона не написала. Це зробила Ірина Білик. Але причини смерті поки не повідомляються. У захисника залишилася дружина та дитина.

“Я казала йому, що напевно без нього перемога не прийде… Коли він їхав набирати собі команду, то порадила сказати, що все буде вибухати, а москалі бігати і суєтитися, – все, як хлопці люблять… І він ніколи не жалівся. А єдине величезне бажання було – побачитися з жінкою і дитиною. Він як падаюча палаюча зірка на темному непроглядному небі людського болю осяював усе своїм життям до останнього моменту і подиху. Про нього довго памʼятали усі медпрацівники усіх медичних установ, де через конвеєр таке мало можливе, а він усім залітав у серце. Вічна памʼять герою”, – Оксана Мищишин.

Антон Смецький (ліворуч, до поранення) з побратимом.

Антон Смецький (ліворуч, до поранення) з побратимом. Фото: Facebook/Anton.Smeckoj

Минулого місяця Антон завітав на святковий концерт, присвячений 85-річчю художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського Мирослава Вантуха. Тоді на сцені виступила, зокрема, Ірина Білик. І вона представила Смецького публіці. Тоді артистка зазначила, що військовослужбовець повертається в небезпечні точки нашої країни.

“З перших днів війни він пішов на фронт і втратив ногу. Але через два дні він знову повертається на фронт… Я впевнена і вірю в це, і знаю це, що Антон обов’язково повернеться після перемоги. Я запросила його у своє шоу. Ми ще обов’язково станцюємо наш найкращий танок”, – сказала тоді Білик. На жаль, цього вже ніколи не станеться.

У своїх соцмережах Ірина Білик опублікувала чорно-біле селфі з Антоном Смецьким. Співачка зазначила, що захисник України загинув на фронті.

Скриншот: Instagram/bilyk_iryna

Скриншот: Instagram/bilyk_iryna

Після 24 лютого Антон Смецький прийняв рішення захищати рідну Україну. Спершу служив в Київській теробороні, потім пішов сапером в 116-ту окрему механізовану бригаду. Весь час перебував на Запорізькому напрямку. Після важкого поранення Антон проходив реабілітацію в різних медичних установах та активно вів соцмережі.

Антон Смецький успішно проходив реабілітацію. Фото: Facebook/Anton.Smeckoj

Антон Смецький успішно проходив реабілітацію. Фото: Facebook/Anton.Smeckoj

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *