Ментально разом з росіянами: українці шоковані новою публікацією Гайтани, яку співачка зробила за кордоном

Після початку повномасштабної війни деякі представники українського шоу-бізнесу майже перестали вести соцмережі. Серед них і 45-річна співачка Гайтана. Зіркова уродженка Києва живе з донькою та чоловіком, музичним продюсером Олександром Ессамі за кордоном. Втім нова публікація Гайтани наробила галасу в соцмережах та обурила багатьох українців.

Про це Інформатор-Україна дізнався в Instagram співачки, яка у квітні цього року презентувала новий альбом, але в промотур не поїхала.

Після майже трьох місяців мовчання Гайтана зробила перший допис в соцмережах. Вона радісно (на фото усміхалась) повідомила про те, що придбала квіти в горщику. Це, мовляв, зробила вперше за два роки і отримала відчуття повернення додому. Все б нічого, але цей здавалося б нейтральний пост співачка зробила російською мовою.

Публікації Гайтани, яка наробила галасу в мережі. Скриншот: Instagram співачки

Публікації Гайтани, яка наробила галасу в мережі. Скриншот: Instagram співачки

Авжеж це не пройшло повз шанувальників артистки, більшість з яких вже навіть не пригадають, коли та востаннє давала концерт. Радіоведуча Каріна Дмітраш напряму запитала Гайтану, чому та почала вести блог російською. За весь час повномасштабної війни співачка робила публікації українською та російською. Гайтана не промовчала та відповіла.

“Тому що у мене багато рідних та близьких людей, які спілкуються зі мною різними мовами: українською, російською, німецькою, англійською, французькою… Я люблю, поважаю і обираю людей для себе тільки завдяки їх вчинкам”, – написала Гайтана.

Відповідь Гайтани про російську мову. Скриншот: Instagram співачки

Відповідь Гайтани про російську мову. Скриншот: Instagram співачки

Втім, коли користувачі соцмереж почали висловлювати свою думку щодо висловлювань артистки російською мовою публічно, Гайтана не вступила в діалог. Натомість шанувальників, підписників та відвідувачів сторінки співачки було вже не зупинити. Вони поставили логічні запитання, відповіді на які так і не отримали.

  • Шановна Гайтано, а ваші знайомі та рідні слухають ваші пісні? Розуміють їх? В Інстаграмі давно є функція моментального перекладу, якщо вони прям зовсім не розуміють української. Цим дописом ви показуєте нам, вашим українським шанувальникам, що ментально та культурно ви на іншій стороні. З ними, а не з нами. Ба більше ви робите ще гірше. Ви нормалізуєте знаходження культурно та ментально разом з росіянами. Як мені тепер слухати ваші пісні, розуміючи, що ваша україномовність – це брехня на маркетинговий хід?
  • Ви публічна особа… Та ви або забули про це, або забули, що ви українська співачка, а в Україні війна. І не розумієте, що мова, це один з тих факторів, які ворог намагається знищити сотні років. Схоже, історії України ви не знаєте.
  • Чому ж ви не написали французькою, чи німецькою? Але саме російською? Бо “какая разніца”? Вам так “удобнєй”? Більшість України “говорит на русском”? А себе позиціонуєте як українська співачка? Чи російська? Чи міжнародна? Здається мені, більшість ваших шанувальників це саме українці, які виростали на ваших піснях, насамперед україномовних.

Зазначимо, Гайтана з чоловіком та донькою живуть в Європі. Вони не залишають геолокацію в соцмережах. Втім Олександр працює та публікує контент зі студії звукозапису LITTLE BIG BEAT STUDIOS, яка розташована в Ліхтенштейні. Також можна побачити фото та відео з краєвидами, які нагадують Швейцарію та Австрію. Саме з цими країнами має спільний кордон невелике князівство.

Співачка Гайтана з чоловіком та донькою. Фото: Instagram/alexander_essami

Співачка Гайтана з чоловіком та донькою. Фото: Instagram/alexander_essami

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *