Вирощування руколи на підвіконні: просто і корисно

Вирощувати руколу у квартирі не складніше, ніж у відкритому ґрунті, інформує Ukr.Media.

Водночас смак зелені, вирощеної в домашніх умовах, за словами експертів, не відрізняється від тієї, що росте на грядці.

Якщо ви хочете скоріше зібрати перший урожай для вітамінних салатів, доведеться діяти відповідно до таких правил.

Для вирощування руколи на підвіконні підійдуть дерев'яні ящики, пластикові контейнери або широкі горщики для квітів. Не важливо, яку ємність ви оберете, простежте, щоб у ній були дренажні отвори.

Ґрунт для руколи

Найпростіше рішення — купівля ґрунту в магазині. Згодиться універсальний ґрунт або субстрат, призначений для розсади. Обробки ґрунт не потребує, а ось дренаж, шар якого має становити мінімум 2 см, обов'язковий.

Особливості посадки руколи

Перший крок, який вам належить зробити, — зробити рівні борозни в ґрунті глибиною близько 0,5 см, залишаючи між ними відстань у 4 см. Не обробляючи, акуратно розкладіть насіння з інтервалом у 2 см.

Зволожте землю теплою водою за допомогою пульверизатора і засипте борозни ґрунтом, не ущільнюючи його. Злегка зволожте ґрунт ще раз.

Накривши ємності плівкою, відправте їх у затінене місце для проростання насіння. Через 5 днів, коли з'являться паростки, перемістіть контейнери на південне підвіконня.

Щодня знімайте плівку для провітрювання зелені. Ґрунт варто зволожувати в міру висихання, знову використовуючи для цієї мети надійного помічника у вигляді пульверизатора.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *